Rok produkcji: 2020. Krótkometrażowy film dokumentalny zrealizowany podczas kwarantanny spowodowanej pandemią wirusa Covid-19. Tematem jest ochrona środowiska.  Film zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych.

Rok produkcji: 2020. Impresja filmowa inspirowana twórczością takich pisarzy jak Edgar Allan Poe czy Stefan Grabiński. Zdobywca nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych.

Rok produkcji: 2019. Przybysz z kosmosu ląduje na naszej planecie. Ale czy na pewno jest tu po raz pierwszy… Zwycięzca głównej nagrody w kategorii Best Editor Award na The Buddha International Film Festival w Indiach.

Rok produkcji: 2020. Zwiastun książki autorstwa Marty Bielawskiej, pod tytułem „Dziesięć lat temu”

Rok Produkcji: 2019. Zwiastun książki „Wada” Roberta Małeckiego. Booktrailer zdobył II wyróżnienie w konkursie „Wada w obiektywie” organizowanym przez wydawnictwo Czwarta Strona.

Rok produkcji: 2020. Film 1-osobowy. Wariacja, pastisz inspirowany kwarantanną spowodowaną pandemią Covid-19. „Quarantine. Year 9” z powodzeniem kwalifikuje się na festiwale filmowe, od Stanów Zjednoczonych po Meksyk.

Rok produkcji: 2015. Jeden z pierwszych projektów wyprodukowanych i zrealizowanych przez Studio Trzeci Pokój. Wariacja na temat „Parku Jurajskiego”, film miał swoja premierę na początku 2015 roku w kieleckim kinie Moskwa. Był nominowany do kilku nagród, brał również udział w pokazach kina amatorskiego i niezależnego w całej Polsce.

Rok produkcji: 2017. Próba adaptacji lokalnej legendy o Diabelskim Kamieniu, zrealizowana przez sekcję fotograficzno-filmową działająca przy Ośrodku Kultury i Bibliotece w Trzebielu. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017.

Rok produkcji: 2020. Film 1-osobowy. Krótka opowieść o miłości. „Afternoon Tea” z powodzeniem kwalifikuje się na międzynarodowe festiwale filmowe, począwszy od Stanów Zjednoczonych, a na Turcji kończąc.

Rok produkcji: 2013. Pierwszy film zrealizowany pod logiem Studia Trzeci Pokój. Pewien mężczyzna znajduje porzucony aparat i to, co zostało nim zarejestrowane. Short zrealizowany w konwencji found footage.